saint-peter's-–-purdue-tahminleri,-oranlar,-tahminler

Saint Peter's – Purdue Tahminleri, Oranlar, Tahminler


Saint Peter’s Peacocks vs Purdue Boilermakers Tahminler ve Seçimler

Saint Peter’s Peacocks Purdue Boilermakers in a Sweet’i idare edecek 16 video oyunu. Bu 2 grup aslında daha önce birbirleriyle hemen ilgilendiler. Video oyunu 2011 içinde kaldı, Purdue Saint Peter’s’ı ezdi 38-32

Saint Peter’s Peacocks konferans dışı oyunda iyi oynamadı, ancak konferans meydan okuyucularıyla karşı karşıya kaldıkları zaman. Konferans dışı oyunda 7-5 gittiler ancak gittiler 09 -6 konferans oyununda. Rutin sezonun ve MAAC Turnuvasının son 4 video oyununu kazandılar.

Saint Peter’ın Mart Çılgınlığının İlk Turundan çıkması beklenmiyordu. Kentucky Wildcats ile ilgilendiler ve her iki yarıda da onlarla birlikte kaldılar. Kılavuzun sonunda 60 ile bağlanmıştır, ancak Saint Peter fazla mesaide ateşli çıktı. Gol attılar uzatma puanları ve kazandı 78-71 Daryl Banks III, Peacocks’u

ile video oyununda tuttu. puan. 9- general ve derinden 5-8.

Saint Peter’s Murray State Racers’da İkinci Tur maçında çok daha kolay bir maç çıkardı. İlk yarıyı ile bitirdiler.) -16 video oyununu yönetti ve kazandı 60 -32 Doug Edert bazı debriyaj vuruşları yaptı streç ve video oyununu Murray State için erişilemez hale getirdi.

Murray State küçük bir grup ve bu büyük Purdue grubuna karşı güçlü bir şekilde zor zamanlar geçirecek. Purdue’nun boyutu etrafında nasıl çalışacaklarını belirleyebilirlerse kazanabilirler.

Purdue Kazancılarının Sweet’te kalması beklenmedik bir şey değil12 ülkedeki en iyi gruplar ve Jaden Ivey ve Zach Edey’in öldürücü bir guard-center kombinasyonuna sahipler.

Purdue, Birinci Turda Yale Bulldogları ile mücadele etti. O video oyununu çabucak kazandılar 78-56 Jaden Ivey ve Zach Edey için entegre) puan. Purdue çok faul yaptı ve serbest atış çizgisinde Yale’e ödeme yaptı. Gittiler 27-22 satır.

Purdue, İkinci Turda Texas Longhorns ile karşılaştı. Bu video oyunu çok daha ayrıntılıydı, ancak Purdue kazandı 81-68 Trevion Williams yedek kulübesinde önemli dakikalar oynadı. Gol attı 12 puan – çekim.

Belirtmek isterim ki Aziz Petrus başka bir üzüntüyü yönetecek, ancak bu pervasızlık olur. Tavus kuşlarının Purdue’ya karşı bir olasılığı yok. Kazan üreticileri boyutlarını ve hızlarını Aziz Petrus’u ezmek için kullanacaklar.

Seçim:

Purdue, Aziz Petrus’u 78-60 Purdue kapakları, Üzeri 135.5 puan.

Birebir: Saint Peter’s Peacocks vs Purdue Boilermakers

Aziz Petrus Tavus Kuşları Kafa kafaya Purdue Kazancılar Shaheen Holloway Baş Antrenör Matt Painter 16-( -6, MAAC’de 2. sırada) Ayakta25 -7 ( – 6, Big Ten’de 3.) Lider (Maç Başına) Daryl Banks III ( ) PPG Jaden Ivey (455 ) Fousseyni Drame (6.6 ) RPG Zach Edey (7.9) Matthew Lee (3.0 ) APG Jaden Ivey (3.1 ) KC Ndefo (1.2 ) SPG Trevion Williams (1.0 ) KC Ndefo (2.8 ) BPG Zach Edey (1.2 ) Oumar Diahame (.595) FG% Zach Edey (.2011) Doug Edert (. ) %3P Ethan Morton (. ) 2011

Aziz Petrus’un Tavus Kuşları Neden Kazanabilir?

Saint Peter’s Peacocks ağır zavallılardır, ancak ek pas yapmaya ve ribaund mücadelesini kazanmaya konsantre olurlarsa kazanabilirler.

Saint Peter’ın tek ortalamaları .2 video oyunu başına yardımcı olur. Etkili pas geçmiyorlar ve en iyi pasörleri Matthee Lee, video oyunu başına ortalama 3,0 asist yapıyor. Açık nişancıyı keşfetmek için bu video oyununda ek geçiş yapmaları gerekiyor.

Saint Peter’s Purdue’dan önemli ölçüde daha küçük. Bununla birlikte, ribaundlar için elemeleri gerekiyor. Çok sayıda rahatsız edici tahta almayacaklar, ancak boks yapıp koruyucu ribauntlar alırlarsa Purdue’nun gol şansını kısıtlayacaklar.

NCAA yarışma tahminlerine ve seçimlerine bir göz atın!

Purdue Kazan Üreticileri Neden Kazanabilir?

Purdue Kazan Üreticileri bu video oyununu kazanmak için daha büyük boyutlarını kullanmaları gerekiyor. Hücumda çembere hücum etmeleri ve savunmada çemberi korumaları gerekiyor.

Purdue’nun Zach Edey’de etkili bir pivotu ve Trevion Williams’ta etkili bir forveti var. İkisi de sadece oynuyorlar.) bir video oyununu dakikalar, ancak zaman nedeniyle gerçekten verimlidirler. için entegre olurlar. .4 puan ve 12.3 ribaund. Sahadayken direğe topla beslenmeleri gerekiyor. Purdue bu yöntemle büyük bir ipucu oluşturabilir.

Purdue’nin savunmada çemberi güvenceye alması gerekiyor. Eğer yaparlarsa, Aziz Petrus’un dış mekan çekimlerine bağımlı olmasını isteyecekler. Aziz Petrus derinden iyi vuruyor, ancak video oyununu kazanmak için yeterli değil.

455 Ödemeler için en iyi çevrimiçi spor kitabının ne olduğunu görün 647 kaydolmadan önce!595

Peacocks Anahtar Oyuncusu: (G ) Doug Edert

Doug Edert aslında bu Mart ayında hayranların favorisi oldu. 6′ 2″ guard, bu sezon video maçı başına 9,7 sayıyı dengeledi, ancak aslında March Madness’ta yedek kulübesinden çıktı ve bazı debriyaj vuruşları yaptı.

Edert’in açık vuruşlara devam etmesi gerekiyor. Gerekli vuruşlarla video oyununda Aziz Petrus’u tutma yeteneğine sahip olabilir.

Kazan Yapımcıları Anahtar Oyuncu: (C) Zach Edey

Zach Edey, genç erkekler arasında bir erkeği Saint Peters’a karşı protesto edecek. Edey 7′ 4″ bir pivot ve küçük bir Saint Peter’ın takımını üstleniyor.

Edey sadece oynayabilir 10 bir video oyunu dakikaları, ancak bu dakikaları kontrol etmesi gerekiyor 14 dakika. Eğer yaparsa, Purdue büyük bir zaferle geri dönecek.

Burada NCAA Basketbol Üzerine Bahis Yap!

Saint Peter’s Peacocks vs Purdue Boilermakers Saint Peter’s Peacocks vs Purdue Boilermakers Bilgi 2011 Ne Saint Peter’s Peacocks vs Purdue Boilermakers Neresi Wells Fargo Center, Philadelphia, Pensilvanya Ne zaman Mart Cuma 21, 7: PM EST Nasıl İzlenir CBS 595 595 595647

Leave a Reply

Your email address will not be published.