villarreal-vs-liverpool-sampiyonlar-ligi-tahmin,-oranlar,-secimler

Villarreal Vs Liverpool Şampiyonlar Ligi Tahmin, Oranlar, Seçimler


Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Liverpool İlk Ayağını Hakim Oluyor ve Finale Yaklaşıyor

Liverpool’un ilk önce kendi yöntemi ne olursa olsun yoktu bu Şampiyonlar Ligi yarı final ilk ayağının yarısı. Villarreal beklendiği gibi derin bir arka çizgi ile kuruldu ve çizgiler arasında çok az alan bıraktı. Liverpool onları hızlı bir şekilde parçalayamadı ve Unai Emery, araya top oyunu hala seviyesinde girmekten memnun olmalıydı. Hücumda pek bir şey vermediler, ancak Villarreal ilk yarıda temiz bir sayfa tutmak için ilk hedeflerine ulaştı.

Bu amansız Liverpool grubuna karşı doksan dakika dayanmak için uzun bir süre. Açılış hedefi tesadüfiydi, Jordan Henderson’ın ortası Villarreal kalecisi Geronimo Rulli’yi geçti. Bir kez sahip olduklarında, Villarreal sorun içinde kaldı. Kırmızılar maçın geri kalanını düzgün bir şekilde kontrol etti, Sadio Mane ile 2. gol ve 3. gol için birkaç şans da dahil.

En iyisinin ne olduğunu anlamak zor Yöntem, bir grup Liverpool’un kalitesiyle uğraşırken. Maçtan sonra Villarreal’in koruma yöntemlerine yönelik bazı eleştiriler oldu, ancak Sarı Denizaltı aslında ilk ayağı uçtan uca bir basketbol maçına çevirmiş olsaydı, beraberliğin şu anda biteceği hissini önlemek zor. İspanyol tarafının Anfield’da nadiren tehdit ettiği doğru, ancak sadece 2 gol atmak korkunç bir sonuçtan çok uzaktı.

Villarreal Burada Daha Hücum Yaklaşımını Benimseyecek

Bununla birlikte, Villarreal Salı günü dönüş bileşeninde daha ön ayak yöntemini benimsemek zorunda kalacak. 0-0 beraberlik evden uzakta istisnai bir sonuç olurdu, ancak bugünkü sonuç Emery’nin tarafının kaldırılmasını sağlayacak. Kendi taraftarlarının önünde oynamak da aynı şekilde Villarreal’i hücuma daha fazla vücut ayırmaya zorlayacaktır. Estadio de la Ceramica’daki taraftarlar, olağanüstü bir dirilişin nasıl olacağını yönetmeye çalışırken ilk düdükten itibaren yanlarında kükreyecekler.

Villarreal’in fırsatlarının kaçırılmaması gerekiyor. Buradan sonuna kadar gittiklerini görmenin zor olmasına rağmen, elden çıkarıldı. Ancak önceki turlarda Juventus ve Bayern Münih’i nakavt ettiler, ancak Emery aslında iki ayaklı kazandı Avrupa bağları, Paris Saint-Germain’deki talihsiz büyüsünü kaçırarak sıçrama üzerine.

Bununla birlikte, Villarreal’in rakiplerinin en zayıf tarafı olduğu iddiasını çürütmek zor. Gerçek Madrid şu anda La Liga şampiyonluğunu kazanırken, Manchester City ve Liverpool, Premier Lig şampiyonluğu yarışına şiddetle itiraz edilen bir İngiltere şampiyonu olmak için iki yönlü bir mücadeleye katılıyor.

Villarreal, aksine, La Liga’da yedinci sırada. Şampiyonlar Ligi için onay almalarının tek yolu, bu sezonun bu sezonunu kazanmak – ilk dörtte yer alma umutları haftalar önce söndü. Başarılı olmayabilirler, ancak Villarreal bu yarı final 2. ayağında her şeyi atacak.

Liverpool Bu Kez Kabul Edebilir, Ancak Başka Bir Galibiyet Bekliyor

Villarreal için sorun, bu Liverpool grubunun, girebilecekleri alan teklif edildiğinde en iyi durumda olmasıdır. Mohamed Salah, Luis Diaz ve Sadio Mane – Salı günü önde gelen lansman için başını sallaması en muhtemel 3 oyuncu – bolca hıza sahip. Villarreal’in sahayı yükseltmesi ve daha büyük bir çizgi ile koruma sağlaması gerektiğinden, Liverpool’un hızlı hücumları ile tersine dönebilirler.

Kendi günlerinde, Sarı Denizaltı tehlikeli bir hücum tarafıdır. . Premier Lig’de geçirdiği süre boyunca Liverpool karşısında forma giyen Bournemouth’un önceki forveti Arnaut Danjuma, harika bir sezon geçiriyor. Gerard Moreno, 22/’da harika bir gol rekoru kıran başka bir oyuncu. Villarreal, La Liga’daki ev video oyunları arasında, projenin açılış hafta sonu göz önüne alındığında, aslında web’in arkasını keşfetti.

Yine de ev sahibi Salı günü gol atmak için iyi bir fırsata sahip olsa da, bugün dünyanın belki de en formda grubundan bir mağlubiyet daha alacaklar. Jürgen Klopp’un tarafı aslında 25 maçlarından sadece birini kaybetti, çünkü Ocak ayının ortası ikinci ayak yenilgiydi. Liverpool’un ilk maçında galibiyetini önemsiz gösteren Inter’in golü.

Kırmızılar, son 5 yılda 3. Şampiyonlar Ligi’ni hedefliyor. Her iki taraf için de hedefler içeren bir video oyunu kazanarak Paris başyapıtına ulaşmaları için onları destekleyin.

Fantezi Sporları Oyna İşte!

Villarreal – Liverpool maçı nasıl izlenir

Villarreal – Liverpool Bilgileri ) Takımlar Villarreal vs Liverpool Konum Estadio de la Ceramica, Villarreal, İspanya Zaman 3 Mayıs Salı 2021, 3. PM EDT Nasıl Görülür ) CBS 2021 22 2222

Leave a Reply

Your email address will not be published.