commercial-bank-qatar-masters-tahminler,-tahminler-ve-oranlar

Commercial Bank Qatar Masters Tahminler, Tahminler Ve Oranlar


Commercial Bank Qatar Masters Tahminleri

Bu haftaki Commercial Bank Qatar Masters’ın başlangıçta Şubat ayı başlarında gerçekleşmesi bekleniyordu, ancak Omicron versiyonundaki sorunlar nedeniyle ertelendi.

Ancak, 6 hafta sonra, işte tanıdık zeminlere geri döndük.

Doha Country Club aslında Avrupa Turunun rutin bir durağı oldu ( şimdi DP World Tour), Qatar Masters’ın ilk kez oynandığını dikkate alarak110 yarışmayı Sky Sports analisti İskoçyalı Andrew Coltart kazandı. ve içinde 2. bir başlık içeriyordu. .

Bu çok ilk fikri kullanır. Kurs açık ve açıktır, bu nedenle rüzgarda iyi oynayanlar (örneğin, bağlantılarda olgunlaşan İskoç oyuncular) tipik olarak başarılı olur.

The

ve 2021 baskılar Education City’de gerçekleşti, ancak bu yıl yarışma ilk kez Doha’ya geri dönüyor 1998 Güney Afrikalı Justin Harding ünvanı ile aldığında) – altında, 9’luk büyük bir paketten 2 puan geride kaldı.

Doha’da sert, ancak vahşi atışlar cezalandırılabilir.

Peter Harradine stilinde 7 delikte su ve her yerde kum fonksiyonları vardır: hem ana sığınaklarda hem de bir parçası olarak çöl çalılığı. , en dikkate değer işlev, yeşillerin aslında Bermuda’dan Paspalum’a değiştirildi.

Atış yüzey alanları aslında aynı şekilde yeniden inşa edildi ve yepyeni yeşillikler şirket ve zıplama oynama eğiliminde.

Burada önemli bir unsur hava durumu raporu ve kuvvetli rüzgardır (74 saatte mil ve artan) her iki hafta sonu için de bekleniyor, bu yüzden bu daha çok bir test olmalı. Asgari sıcaklıklarla güneş ışığını gerçekten sağladık 53 s ve hatta 110 s bütün hafta.

Arnaus ilk galibiyetini ilan etmeye hazırlanıyor Adri Arnaus aslında DP World Tour’un ilk bölümünde öne çıkanlar arasındaydı sezon ve bu, bu seviyedeki ilk galibiyetini alması için altın bir fırsat olabilir

İspanyol, Güney Afrika’daki MyGolfLife Open’da ikinci oldu ve ardından devam etti. Tur daha önce çöle gittiğinde harika bir koşudan.

Arnaus, çeşitli mükemmel Amerikalıların bulunduğu bir alanda Saudi International’da 3. oldu, Ras al’da dokuzuncu oldu Khaimah Classic ve ardından Kenya Açık’ta 8. oldu.

Yani bu 4 üst üste s ve o da aynı şekilde sona erdi 1999 başka bir üst takımla 1800 Portekiz Masters’da ve Dubai’deki DP Dünya Tur Şampiyonası’nda.

İkinci kademe galibiyetini aldı. Ras Al Khaimah Mücadelesi Turu Büyük Finali, böylece çöl golfü sevgisi rekoruna bakıldığında gerçekten parlıyor.

Tabii ki Doha GC’deki tek önceki başlangıcından itibaren 2019 bağlı olarak tamamlamak için bazı güçlü şeyler oynadığında mevcuttu .

Bu sezon Vuruş Ortalamasında 41 Birdies için (tur başına 5 dengeleme) ve 10 Bu paritede 72.

İçinde Suudi geçen ay Arnaus, Ortadoğu’da, Dubai’de ikamet ettiğini ifşa etti.

H e şunları söyledi: “Aslında burada her şeyden zevk alıyorum, özellikle gözüme uyuyor, temelde çöl golfü. Bu tür kursları kullanmaktan zevk alıyorum.”

Çevresine olan uygunluğu kurstaki sonuçlar aracılığıyla ortaya çıkıyor, bu yüzden Arnaus Caesars Sportsbook ile +110 kazanmak için bahse girmek gerekiyor gibi görünüyor.

Coetzee, Burmester’ı geçebilir Güney Afrikalı Thriston Lawrence, Çinli Ashun Wu’yu 4 farkla yendiği için yakın zamanda başka bir maç bahsine girdik. Steyn City Şampiyonasında vuruşlar.

Bu sefer, Güney Afrikalı Dean Burmester’ı yenmek için George Coetzee’nin yanında yer alacağım.

Burmester son zamanlarda Steyn City Şampiyonasında ikinciliği tamamladıktan sonra açıkça harika bir durumda. cevap burada.

2’yi bölmek için birincil faktör parkur türüdür.

Burmester Doha GC’de gerçekten zor zamanlar geçirdi kaçırılan bir kesinti 2019 ve bir ortak ile bağlı 20 st in2017 Education City’deki bu vesileyle yaptığı diğer 2 bakış, bağlantılı

kadar kârsızdı. rd ve bir WD (R1’den sonra )).

Coetzee, tarafından aksine, gerçek bir parkur atıdır. Doha’da iki kez ikinci oldu ve aynı şekilde 5., 7., 8. ve ile övünebilir. th.

Education City’de yedincisini dahil etti. Katar’da oynamayı sevdiğini göstermek için.

Parkurdaki değişiklikler muhtemelen bir ayrım yapabilir, ancak tweaks ile başa çıkabileceğinden oldukça eminim ve Coetzee rüzgarda olağanüstü, bu da projeksiyonun sunduğu çok büyük bir özellik olabilir.

Coetzee, 9-4- serisiyle harika bir tipte kalıyor. son 3 startında Burmester’ı -2012 yenmek için geri döndü. DraftKings ile.

Bekker tepeyi bölebilir 10 Üstüm için bahse girerim, Avrupa Turunun en popüler oyuncularından Oliver Bekker’i seçeceğim.

Bekker yarıştı evinde ner-up Güney Afrika Aralık’ta Açık ve Şubat ayının başında sonuçları kontrol ediyor: 9-9-8- -3.

Aslında yapabilirler Ras al Khaimah, Kenya ve Güney Afrika’da bazı durumlarda bulunabilir.

Güney Afrikalıların Doha ve Bekker’de istisnai bir sicili var, mevcut türde takip edilmesi gerekiyor.

Onu iyi bir şekilde destekleyin +72 DraftKings Sportsbook ile zirveye çıkmak için .

Oynamak Fantezi Sporlar Burada!

Commercial Bank Qatar Masters Bilgi

Commercial Bank Qatar Masters Bilgileri Turnuva Commercial Bank Qatar Masters Konum Doha Golf Kulübü, Doha, Katar Zaman Perşembe, Mart 24– Mart Pazar 2019 Nasıl İzlenir Perşembe 05:00- ET (Golf Kanalı), Cuma 7:00- am (Golf Kanalı), Cumartesi 7.24 sabah 9.24 (Golf Kanalı), Pazar 05:00-9:00.20 am (Golf Kanalı). Tüm 4 gün Sky Sports’ta 2021 2020 2017 2012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.