usfl:-birmingham-stallions-vs-houston-gamblers-2.-hafta-tahminler,-oranlar,-secimler

USFL: Birmingham Stallions Vs Houston Gamblers 2. Hafta Tahminler, Oranlar, Seçimler

USFL’nin 2. Hafta Cumartesi çift başlı 2. video oyunu, 2 1-0 franchise – memleketi Birmingham Stallions ve Houston Gamblers – arasında Stallions’ın yüksek skorlu hücum anlaşmasıyla Güney Bölümü mücadelesini içeriyor Gamblers sert koruyucu cephe ile.

1. Haftada, Aygırlar, Birmingham yedek QB liderliğindeki son 3 eşyasında 3 gol atarken, New Jersey Generals’ı tamamlamanın keyfini çıkaran bir video oyununda oynadı. Başlangıcı Alex McGough’un kontrolünü eline alır almaz kontrolü ele alan J’Mar Davis-Smith, kötü bir ayak bileğiyle video oyunundan ayrıldı.

Kumarbazlar, 1. Hafta üretimi (9-() olan QB Clayton Thorson tarafından yönetiliyor. , 26 yds, TD, INT) Houston’ı ilk galibiyetleri, onların yaptı. -10 Michigan Panthers’a karşı kazanılan zafer, aynı şekilde son vilayeti geciktiren hava nedeniyle bir saat ertelendi.

İşte 2. Hafta tahminlerimiz, şanslarımız ve seçimlerimiz– bol şanslar, büyük kazanç!

Birmingham Stallions vs Houston Gamblers Tahminler

Stallions QB J’Mar Davis-Smith Başlangıç ​​Rolüne Girebilir mi?

USFL 1. Hafta, Birmingham Stallions baş antrenörü Skip Holtz, Alex McGough’a ortanın altında başladı ve paslarının yarısını bitirdi (5-13 ) 23 çimler ve bir gol için bir müdahale, video oyununa iyi bir başlangıç, ancak 2. çeyrekte bir ayak bileği yaralanması gününü bitirdi. bitirerek 11-21 için 156 çimler ve aynı şekilde için 3 kez devam ederken bir gol inanılmaz bir kargaşada gerekli video oyunu kazanma hedefinden oluşan çimenler

Stallions, USFL sezonunu açmak için 1. Hafta galibiyetinin arkasından geliyor, en azından belirtmek için ilginç bir fırlatmaydı ve şimdi QB Davis-Smith muhtemelen başlangıç ​​selamını alacak. 2. Hafta ve QB görevi onun kaybedeceği olmalı, ancak McGough’un ayak bileği iyileşir iyileşmez, ne kadar ikili olacaklar.

Kumarbazlar Savunma Cephesine Hakim Olabilir mi? Son Dört Çeyrek mi? Houston Gamblers’ın koruma hattı, Michigan oyun kurucusu Shea Patterson’ı bu galibiyette 3 kez görevden aldıktan sonra 1. Haftada sezon ortasında arandı ve grubun ikincil oyuncusu da aynı şekilde güvenilir– Panthers QB Paxton Lynch’i seçtiler– topun bu tarafı korkutucu görünüyor.

İlk yarıda bu kadar zor oynamanın tek dezavantajı, en iyi kondisyonlu oyuncuların bile sonunda tükendi ve birlikte sadece 3 haftalık ön eğitimden sonra, bu koruyucu keskin uçlu videonun tamamlanmasına doğru sarılmış görünüyordu.

Şüphesiz Houston baş antrenörü Kevin Sumlin ve koruyucu hat koçu Ty Warren da aynı şekilde gördü ve grubun standart antrenmanının bu kısmını toparlayacak ve bu gerçekleştiğinde bu Gamblers D- Dikkat çekici DE Ahmad Gooden (aşağıda listelenmiştir) kesinlikle bir grup lideri ile ürkütücü olmalı.

Stallions Anahtar Oyuncu: (TE) Cary Angeline

Pas yakalamayı zor bitirmek, özellikle de aynı şekilde nitelikli bir blokçuysa, herhangi bir futbol hücumu için bir bonus tekliftir ve Birmingham Stallions’ın Cary Angeline, 6′ 7″ 2017 1. Haftada Gronk benzeri bir lansmanla hem hem de daha fazlasında verimli görünen pound sıkı son

Angeline 35 çimenler için hedef aldığı 6 geçişten 2’sini ele geçirdi ve bir gol, inanılmaz bir yakalama ve ardından video oyununa bağlanmak ve Aygırların amaçlarını bitirmelerine yardımcı olmak için uç bölgeye bir boğa koşusu zing 1. Hafta rövanş galibiyeti, gelecekteki avantajların bir göstergesi. geçen sezon, bir 17- yaşında USC ve NC State mezunu Stallions QB J’Mar Davis-Smith hak eden başka bir hedef.

Kumarbazlar Kilit Oyuncu: (DE) Ahmad Gooden Ne a Houston Kumarbazlarını lanse eden 1. Hafta Ahmad Gooden, 26-yıllık koruyucu son tetiklemeye sahipti Grubun Panthers karşısında kazandığı galibiyetin ilk yarısında 2 ve ikinci yarısında bir başarısız oldu, şüphesiz NFL deneyimi (Broncos, Jets, Bills) hızlı ve erken üretiminin bir parçası olarak oynuyor.

Gooden, erken bir aşamada Panthers QB Shea Patterson’ın elinden futbolu düşürdüğünde sahanın her yerinde görünüyordu ve bu inanılmaz bir kepçe ve sıçanla sonuçlandı. Sezonun ilk golü için çimenlerde koşan 35 Kumarbaz meslektaşı Reggie Northrup tarafından.

Sadece bir video oyununda, 6′ 2″ 245 pound Gooden şu anda Kumarbazlarını yönetiyor 2 çuvalla, ayrıca 8 anlaşma ve 3 zorunlu fumble ile, bu önceki SoCon Yılın Savunmacısı için devam etmesi gereken üretim (2017 ) şu anda USFL’de koruyuculuğunu gösteriyor.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Aygır Nasıl İzlenir? vs Kumarbazlar

Aygırlara Karşı Kumarbaz Bilgileri Ne Birmingham Stallions vs Houston Gamblers Neresi Birming’deki Koruyucu Stadyum jambon, Alabama Ne zaman Cumartesi, Nisan 23, ; 7: PM ET Nasıl izlenir FS1 2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.